Rabby »

Vše o nákupu

Vše o nákupu

Obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém elektronickém obchodě www.rabby.cz a vymezují práva a povinnosti nás, jako provozovatele (dále Rabby) a Vás, jako zákazníka.

Nákupní řád

Objednávka a kupní smlouva

Veškeré objednávky odeslané z internetového elektronického obchodu www.rabby.cz jsou závazné a odesláním vyplněné objednávky prohlašujete, že jste plně porozumněli a souhlasíte s obchodními podmínkami, reklamačním řádem, uvedenými cenami, platebními podmínkami a způsobem dopravy. Platné znění obchodních podmínek je vždy vztaženo ke dni odeslání elektronické objednávky. Odeslání objednávky Vám bude potvrzeno na e-mailovou adresu zadanou v objednávce. Řádně vyplněná a odeslaná elektronická objednávka je návrhem kupní smlouvy a není tedy sama o sobě kupní smlouvou. Rabby si vyhrazuje právo odmítnout přijatou objednávku, pokud jste již v minulosti opakovaně nesplnili svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu. Kupní smlouva mezi Rabbym a Vámi je uzavírána na dálku, pomocí elektronických prostředků, bez fyzické přítomnosti obou smluvních stran a vzniká až v okmažiku, kdy zboží převezmete. Vlastnické právo ke zboží na Vás přechází až při zaplacení plné kupní ceny zboží.

Vrácení zboží, odstoupení od smlouvy, zrušení objednávky

Zákazník může zboží vrátit a odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Objednávku může zákazník zrušit kdykoliv před převzetím zboží. Zboží může zákazník vrátit v uvedené lhůtě bez udání důvodu a zboží musí doručit zpět Rabbymu na vlastní náklady. Vypořádání zaplacené kupní ceny zboží bude uskutečněno až poté, co vrácené zboží bude doručeno Rabbymu. Rabby si vyhrazuje právo pokrátit vypořádání zaplacené kupní ceny zboží o poměrnou část v závislosti na stavu vráceného zboží (zboží bez originálního obalu, poškozené zboží, apod.).

Platba, doprava a expedice

Způsob platby a dopravy si vždy zvolíte před dokončením objednávky dle aktuálně platného ceníku. Expedice zboží standardně probíhá do 48 hodin od odeslání objednávky. O vyřízení objednávky a případném předání zásilky přepravci Vás budeme informovat na e-mailovou adresu zadanou v objednávce.


platba Způsob platby
doprava Způsob dopravy
Převod na účet
BalíkovnaVyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlým odbavením.platba 0 Kč+doprava 65 Kč
65 Kč
DPD PickupDoručení zásilky na některou z poboček DPD Pickup.platba 0 Kč+doprava 65 Kč
65 Kč
DoobjednávkaDoobjednávku zvolte, pokud si přejete přidat zboží k již vytvořené objednávce, abyste neplatili dvakrát poštovné. Objednávky Vám rády sloučíme do jedné!platba 0 Kč+doprava 0 Kč
0 Kč
Osobní odběr prodejna Č. BudějoviceV naší prodejně v Č. Budějovicích, na adrese Fr. Ondříčka 417/52, Otevírací doba v průběhu prázdnin: Po -pá 8 - 14:30platba 0 Kč+doprava 0 Kč
0 Kč
Zásilkovna - výdejní místo (SLOVENSKO)platba 0 Kč+doprava 120 Kč
120 Kč
Zásilkovna - výdejní místo (ČR)Po domluvě zasíláme i do zahraničí dle aktuálního ceníku společnosti Zásilkovna.platba 0 Kč+doprava 89 Kč
89 Kč
Česká pošta - balík Do rukyDoručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu, a to již následující pracovní den po podání.platba 0 Kč+doprava 115 Kč
115 Kč


Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Osobní odběr

Osobně si můžete zakoupené zboží vyzvednout ve všední dny od 8 do 17 hodin
v autosalonu G-car s.r.o. na adrese Poříčí 851, 373 82 Boršov nad Vltavou.


Provozovatel

Ctirad Barták

Budějovická 27, 370 01 Homole

IČO: 743 92 344, DIČ: CZ8308151214

Odpovědná osoba

Ing. Petra Bartáková

Tel.: +420 721 942 852
E-mail: info@rabby.cz

Reklamační řád

Uplatnění reklamace

Reklamace budou vyřízeny v souladu právním řádem ČR a tímto reklamačním řádem. O reklamaci nás informujte na e-mailu info@rabby.cz nebo na telefonním čísle +420 721 942 852. Osobně můžete také reklamaci uplatnit ve všední dny od 8 do 17 hodin v autosalonu G-car s.r.o. na adrese Poříčí 851, 373 82 Boršov nad Vltavou. Při reklamaci přiložte kupní doklad, reklamované zboží s kompletním příslušenstvím a uveďte důvod reklamace, tedy popis vzniklé závady.

Doprava při reklamaci

Na místo uplatnění reklamace, tedy autosalon G-car s.r.o., Poříčí 851, 373 82 Boršov nad Vltavou, musíte zboží vždy dopravit na vlastní náklady. V případě oprávněné reklamace Vám budou uhrazeny účelně vynaložené náklady spojené s reklamací, tedy jako ty nejmenší nutné. V případě oprávněné reklamace Vám Rabby dopraví opravené nebo vyměněné zboží na vlastní náklady.

Neoprávněná reklamace

Pokud na zboží nebude zjištěna popsaná závada nebo je závada vyloučena ze záruky, vyhrazuje si Rabby právo požadovat uhrazení nákladů vzniklých na zpáteční dopravu zboží.

Vyloučeny ze záruky jsou

Závady způsobené činností v rozporu s návodem k montáži, obsluze či použití. Závady způsobené mechanickým poškozením nebo běžným opotřebením. Zboží jehož záruční lhůta vypršela již přede dnem odeslání elektronické objednávky (informaci o délce záruční lhůty naleznete na každé kartě detailu položky zboží a toto ustanovení se vztahuje pouze na použité a bazarové zboží).

Ochrana osobních údajů

Poskytnutí osobních údajů a souhlasu s jejich zpracováním není Vaší povinností a činíte tak zcela dobrovolně. Rabby shromaďuje a zpracovává Vaše osobní údaje v rozsahu nutném k výkonu činností souvisejících s předmětem podnikání, jakož i pro potřeby obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb. o službách informační společnosti. Vaše osobní údaje budou vždy bezpečeně uchovány v elektronické či listinné podobě a nebudou zveřejněny nebo předány třetím osobám, s výjimkou osob spojených s procesem kompletního vyřízení objednávky (dopravce, apod.). Máte právo na přístup ke svým údajům a právo na jejich opravu v souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb. Máte také právo na vysvětlení, odstranění závadného stavu a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů v souladu s ustanovením § 21 zákona č. 101/2000 Sb. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat a Rabby Vaše osobní údaje trvale zablokuje nebo zlikviduje.

Závěrečná ustanovení

Je výslovně dohodnuto ve smyslu § 262 zákona č. 513/1991 Sb., Obchodního zákoníku, že není-li uvedeno jinak, řídí se práva a povinnosti obou smluvních stran Obchodním zákoníkem a to především ust. § 409 a násl. Obchodním zákoníkem v platném znění.

Nákupní i reklamační řád nabyly účinnosti dne 1. 2. 2015 a ruší účinnost řádů předchozích. Změny řádů vyhrazeny.